Kinetic Sand Mega Beach Sand Kingdom

13.99 34.99

Ka stok

SKU: 535019 Kategori: , Etiketë:

Kinetic Sand Mega Beach Sand Kingdom është i mbushur plot me rërë kinetike me kokrra më të mëdha, me ndjesi natyrale për formim dhe krijim të pafund të rërës!

Rëra kinetike ndihet si rëra e lagësht e plazhit, por në fakt është e thatë! Nuk ngjitet, kështu që mund të ndërtoni kudo pa rrëmujë.

Përdorni gjashtë kallëpët me temën e kështjellës në setin Mega Beach Sand Kingdom për të krijuar mure, ura dhe kulla.

Dy veglat e përfshira mund të mbledhin, të gërmojnë dhe të presin rërën Kinetike, derisa kështjella e ëndrrave tuaja të përfundojë!

Me 3 kilogramë rërë Kinetic dhe paketim që paloset në një hapësirë lojërash me temë plazhi, mund ta merrni me vete kudo.

Gdhendje në rërë dhe ndërtim për 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Our Product Number

535019

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.