L.O.L Surprise! 15′ Backpack

20.00

Ka stok

SKU: 549970 Kategori: ,

I bëjmë thirrje të gjitha adhurueseve të L.O.L Surprise!, rifilloni shkollën me stil me këtë L.O.L! surprise çantë shpine në stilin amerikan.

Kjo çantë shpine me stil është e përkryer për të mbajtur të gjitha gjërat e nevojshme të shkollës.

Me një nga personazhet L.O.L dhe modelin me printe leopardi, dy rripa shpatullash të mbushura për rehati shtesë, një ndarje kryesore me zinxhir të sigurt dhe xhep të përshtatshëm përpara me zinxhir

Karakteristikat kryesore:

E përkryer për të gjithë fansat e L.O.L Surprise

Rripa shpatullash të mbushura dhe ndarje të siguruara me zinxhir

Përmasat e përafërta: H 40cm x L 30cm x D 12cm

E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.