L.O.L. Surprise! Boys Series 5 Doll with 7 Surprises

15.00

Fëmijët do të argëtohen shumë duke e hapur këtë L.O.L. Surprise! Boys Series 5 Kukull me 7 surpriza!

Hapni paketimin dhe zbuloni personazhin. Çdo personazh vëllai tregon një stil të ngjashëm me motrën e tij, por me një stil unik. Çdo kukull djali ka flokë të grumbulluar, përdorni briskun e lodrës për të ‘rruar’ flokët për të zbuluar një surprizë të fshehur, më pas lani kukullën tuaj për të zbuluar një surprizë tjetër. Ka 8 karaktere për të koleksionuar!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin kukull djalë që është vëlla i një prej vajzave të L.O.L. Surprise!
  • Përfshin 7 surpriza – mesazh sekret, ngjitëse, shishe, këpucë, veshje, aksesorë dhe L.O.L. kukull djali
  • Përmban flokë të grumbulluar dhe surpriza uji për lojë të zgjatur
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MGA

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

575986

Our Product Number

550785

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.