L.O.L. Surprise! Confetti Pop Birthday Sisters Doll (Styles Vary)

25.00

S’ka stok

Këto B.B. janë gati për festë dhe sollën motrat e tyre Lil me këtë L.O.L. Surprizë! Kukulla Confetti Pop Birthday Sisters.

Hapni kapakët e dy kutive të pranishëm për të zbuluar 10 surpriza, duke përfshirë konfeti. Ato me siguri do të kenë një shpërthim në çdo ditëlindje. Çdo grup vjen me një kukull B.B. me Lil Sister-in e saj të përshtatshëm për festën përfundimtare. Ushqeni ose lani B.B. dhe Lil Sister për një surprizë uji. Zbuloni nëse kukulla juaj pështyn, qan ose tingëllon; dhe çdo ngjyrë Lil Sister ndryshon në ujë të ftohtë!

Mblidhni të 12 çiftet Confetti Pop Birthday Sisters (shiten veçmas). L.O.L. Surprizë! Kukullat e koleksionit vijnë me flokë elegant, veshje argëtuese për t’u veshur dhe shumë pjesë aksesore të detajuara.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 kukull për ditëlindjen Confetti Pop dhe 1 kukull Lil Sister, me 10 surpriza
  • Çdo B.B. vjen me Lil Motrën e saj të përshtatshme për festën përfundimtare
  • Çdo ngjyrë Lil Sister ndryshon në ujë të ftohtë
  • Ushqeni ose lani B.B.-në tuaj për një surprizë me ujë – A do të qajë, pështyjë apo tingëllon kukulla juaj?
  • Kukullat vijnë në një paketim të lezetshëm me një kuti dhuratë me një etiketë dhuratë dhe surprizë konfeti
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

MGA

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

589976

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.