L.O.L. Surprise! Digital Watch

6.00

Ka stok

Bashkohuni me simpatikët e L.O.L. Surprise në botën e tyre të mrekullueshme të argëtimit dhe lojërave për bebe me L.O.L. Surprise! Orën dixhitale.

Me një faqe ore me ngjyra të ndezura dhe një ekran dixhital të lehtë për t’u lexuar, i vogli juaj do të jetë në gjendje të tregojë me siguri kur është koha për të luajtur.

Kopsa e thjeshtë dhe e qëndrueshme e plastikës është e lehtë për t’u fiksuar dhe hequr nga duart e vogla, kështu që fëmijët mund të vendosin dhe rregullojnë vetë orën e tyre L.O.L Surprise.

Bateria e përfshirë.

Një aksesor i mrekullueshëm për 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Euro Swan

Manufacturer Number

DI2200LOL

Our Product Number

539335

Batteries Required

1 x LR41 (included)

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.