L.O.L. Surprise! Glitter Diary Set

12.99

S’ka stok

Mbani të gjitha sekretet tuaja të sigurta në këtë set ditari L.O.L elegant Surprise!

Ky set elegant ka të gjithë aksesorët që ju nevojiten për të shkruar dhe vizatuar shënime kreative në ditar. Mini ditari me shkëlqim vjen me 3 stilolapsa xhel dhe një fletë ngjitëse për t’i shtuar pak ngjyra dhe argëtim çdo faqeje. Seti përfshin edhe një dhuratë surprizë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x L.O.L. Surprise! Set Glitter Diary me 1 x mini ditar glitter, 3 x stilolapsa xhel, fletë ngjitëse A5 dhe një dhuratë surprizë
  • Shtoni shkëlqim në shënimet tuaja të ditarit
  • Nxit imagjinatën dhe kreativitetin
  • Përmasat e përafërta: 16 x 11 x 2 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

42-0200/ENT

Our Product Number

552067

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.