L.O.L. Surprise! Loves Mini Sweets Dolls with 8 Surprises (Styles Vary)

20.00

Në partneritet me markat ikonike të ëmbëlsirave, ëmbëlsirat tuaja të preferuara tani janë kukullat tuaja të preferuara! Gjeni personazhe nga Jolly Rancher, Hot Tamales, Hershey’s Kisses, Mike & Ikes, Chupa Chups, Dum Dums, Pez dhe Peeps.

Këto B.B. janë aq të ëmbla sa mund të jenë dhe duan të argëtohen dhe vijnë me 8 surpriza të lezetshme. Çdo kukull vjen me një veshje, këpucë, shishe, çantë, aksesorë dhe ngjitëse. Ushqeni ose lani Mini Sweet-in tuaj për një surprizë uji! A do të ndryshojë ngjyra e kukullës suaj në ujë të ftohtë apo ujë të ngrohtë? Apo do të qajë, pështyjë apo tingëllon?

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 kukull Mini Sweets në paketim me top letre me 8 surpriza
  • Përmban një veshje, këpucë, një shishe, një çantë, aksesorë dhe një ngjitëse
  • Kukulla vjen e paketuar në topin tonë prej letre miqësore për tokën, që redukton mbeturinat dhe është e sjellshme me planetin tokë
  • Ushqeni ose lani B.B.-në tuaj për një surprizë uji. A do të ndryshojë ngjyra e kukullës suaj në ujë të ftohtë apo ujë të ngrohtë? Apo do të qajë, pështyjë apo tingëllon?
  • Mblidhni të gjitha 10 L.O.L Surprise! Mini Sweets dhe plotësoni koleksionin tuaj të kukullave të ëmbëlsirave (shiten veçmas)
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

MGA

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

119128

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.