L.O.L. Surprise! Outrageous Millennial Girls – Cosmic Nova Doll

34.99

Bëhuni gati të zotëroni pistën e vallëzimit dhe të ndizni muzikën me L.O.L. Surprise! – Kukulla Cosmic Nova.

Kukullat e modës Millennial Girls janë rikthyer me surpriza të shumta: përshëndetni Cosmic Nova, motrën e madhe të personazhit të adhuruar, Cosmic Queen. Ky ripublikim i Cosmic Nova shfaq tiparet e saj mahnitëse, flokët e stiluar, veshjen e saj të shkëlqyer dhe të artikuluar për shumë mundësi pozimi.

Mblidhni të 3 L.O.L Surprise kukullat Millennial Girls: Cosmic Nova, Groovy Babe dhe Speedster.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x kukull Cosmic Nova, 1 x veshje, 1 x palë këpucë, 1 x stendë kukullash dhe aksesorë kukullash si furçë flokësh dhe syze dielli
  • Kukulla Cosmic Nova ka tipare mahnitëse, flokë të stiluar dhe veshjen e saj glam
  • Kukulla vjen e artikuluar për shumë mundësi pozimi
  • Këshillë pro: duart e saj mund të hiqen për t’u veshur lehtë
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

MGA

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

588566

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.