L.O.L. Surprise! Outrageous Millennial Girls: Guys Fashion Doll – Cool Lev

59.99

Ka stok

SKU: 553781 Kategori: ,

Fëmijët do të argëtohen shumë duke krijuar histori emocionuese me këtë kukull të modës Cool Lev OMG Guys nga L.O.L. Surpise!

Cool Lev është djali i fundit patinator! Me pamjen e tij të modës dhe veshjet në trend, ai është gati për çdo aventurë. Ky komplet vjen me shumë aksesorë surprizë për të ndihmuar në frymëzimin e kohës së tyre të lojës, së bashku me një kukull të artikuluar për argëtim.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin 1x kukull Cool Lev dhe 20x surpriza
  • Fëmijët mund të kombinojnë rrobat dhe aksesorët për të krijuar pamje të ndryshme
  • E përkryer për tregimet e modës
  • Paketimi mund të shndërrohet si skenë e lojës
  • E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LOL Surprise

Manufacturer Number

576716

Our Product Number

553781

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11