L.O.L. Surprise! Outrageous Millennial Girls Sunshine Makeover – Bubblegum DJ Doll

49.99

S’ka stok

Kur bëhet fjalë për ngjyrat, L.O.L. Surprizë! Kukulla DJ me çamçakëz Bubbled Girls Makeover Sunshine si si të jetë në top.

Hap kuti surpriza të shumta me Bubblegum DJ, duke përfshirë modën e ndryshimit të ngjyrave dhe aksesorët elegant. Asaj i pëlqen të kombinoj modat e saj, ashtu siç përzien muzikën e saj për ta bërë jetën më të gjallë!

Sillni DJ Bubblegum jashtë në çdo kohë të ditës, apo edhe në ambiente të mbyllura pranë një dritareje, për një ndryshim magjepsës. Shikoni magjinë të ndodhë para syve tuaj dhe shikoni ngjyrën e flokëve të saj të ndryshojë nga rozë e lehtë në rozë e nxehtë. Mos harroni të shikoni surprizat e ndryshimit të ngjyrës në modelet e saj të ashpra që shfaqen gradualisht.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 kukull DJ Bubblegum Makeover Sunshine, një veshje, këpucë, 1 x stendë kukullash dhe aksesorë kukullash
  • Aksesorët përfshijnë ngrohës të këmbëve, syze në formë zemre, vathë emoji dhe një furçë flokësh
  • Kukulla përfshin veçori të ndryshimit të ngjyrës – nxirreni jashtë ose brenda në dritare për të parë flokët dhe veshjet e saj që ndryshojnë ngjyrën
  • Ju mund të përsërisni ndryshimet e ngjyrave pa pushim
  • Këshillë pro: Duart e kukullës hiqen për tu veshur lehtë
  • Mblidhni të 3 L.O.L. Surprizë! Kukulla të modës Sunshine Makeover: Bubblegum DJ, Sunrise dhe Switches
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

MGA

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

589426

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.