L.O.L. Surprise! Outrageous Millennial Girls Sunshine Makeover – Sunrise Doll

39.99

S’ka stok

Kur bëhet fjalë për ndryshime, L.O.L. Surprizë! Kukulla e Mijëvjeçarit Sunshine Makeover Sunrise është vajza juaj.

Hap surprizat e shumta me Sunrise, duke përfshirë modën e ndryshimit të ngjyrave dhe aksesorët elegant. Ajo pëlqen ta ndryshojë atë dhe të tregojë të gjitha bukuritë dhe pamjet e modës që janë të mundshme.

Sillni Sunrise jashtë në çdo kohë të ditës, apo edhe në ambiente të mbyllura pranë një dritareje, për një ndryshim magjepsës. Shikoni magjinë të ndodhë para syve tuaj dhe shikoni ngjyrën e flokëve të saj të ndryshojë nga e bardha në të verdhë. Mos harroni të shikoni surprizat e ndryshimit të ngjyrës në modelet e saj që shfaqen gradualisht.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 kukull Sunshine Makeover Sunrise, një veshje, këpucë, 1 x stendë kukullash dhe aksesorë kukullash
  • Aksesorët përfshijnë syze mace katrore, vathë, një rrip me jakë dhe një furçë flokësh
  • Kukulla përfshin veçori të ndryshimit të ngjyrës – nxirreni jashtë ose brenda në dritare për të parë flokët dhe veshjet e saj që ndryshojnë ngjyrën
  • Ju mund të përsërisni ndryshimet e ngjyrave pa pushim
  • Këshillë pro: Duart e kukullës hiqen për tu veshur lehtë
  • Mblidhni të 3 L.O.L. Surprizë! Kukulla të modës Sunshine Makeover: Bubblegum DJ, Sunrise dhe Switches
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MGA

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

589433

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.