L.O.L Surprise! Outrageous Millennial Girls – Uptown Girl Fashion Doll

49.99

S’ka stok

SKU: 551012 Kategori:

Specifications

Age

3 – 100 Years

Manufacturer

MGA

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

570288PE7C

Our Product Number

551089

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.