L.O.L Surprise! Remix Pets (Styles Vary)

15.00

Ka stok

Njihuni me L.O.L. Surprise! Remix kafshët shtëpiake me flokë të vërtetë. Këto kafshë shtëpiake duan të shkojnë në koncert, por nuk lejohen! Ata kanë nevojë për një maskim! Hapni 9 surpriza ndihmoni kukullat për të veshur dhe aksesuar kafshët tuaja shtëpiake me veshjet e tyre të reja të maskimit! Lani kafshën tuaj në ujë për një surprizë me ngjyra! Hyni fshehurazi në koncertin e fundit dhe shkoni në prapaskenë të turneut So Extra – Nxirrni kasetën për të zhbllokuar tekstet e këngëve të tyre! Plotësoni të gjitha tekstet në fletën e teksteve dhe mblidhni edhe më shumë tekste dhe muzikë nga i gjithë koleksioni L.O.L. Surprise! linja e remiksit për të përfunduar të gjithë këngën ose përziejeni për të krijuar remiksin tuaj!

Karakteristikat kryesore:

L.O.L. Surprise! Remix Pets kanë 9 surpriza për të zhbllokuar, duke përfshirë tekstet e këngëve surprizë.

Të gjitha kafshët shtëpiake të reja përfaqësojnë secila një zhanër muzikor me aksesorë dhe stil të frymëzuar nga muzika.

Kafshët shtëpiake po përpiqen të futen fshehurazi në koncert, kështu që të gjithë kanë veshje të reja maskimi që i bëjnë kafshët shtëpiake të duken si kukulla.

Tërhiqeni shiritin nga kaseta për të zbuluar ngjitësin lirik të kafshës suaj! Bashkoni ngjitësin me numrin në fletën e tekstit për të plotësuar tekstin. Mblidhni të gjitha fletët lirike nga e gjithë linja e L.O.L. Surprise! Linja e remiksit për të zbuluar të gjithë këngën. Ose, përzieni dhe bëni bashkë tekstet për të krijuar Remix-in tuaj.

Mblidhni të gjitha  12 L.O.L. Surprise! Remix Pets.

Lani kafshën shtëpiake në ujë për një surprizë për ndryshimin e ngjyrës. Kujdes mos u lagni flokët!

Dimensionet e produktit 9.5 x 11.5 x 11 cm

Stilet mund të ndryshojnë. E pershtatshme per moshat 6+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

MGA

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

567073

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.