L.O.L. Surprise! Rock On Multi Compartment Lunch Box

6.00

Shtoni argëtim në kohën e ushqimit me kutinë e drekës Rock On Multi-Compartment nga L.O.L. Surprise!

Kjo kuti e mrekullueshme e drekës është e përkryer për ruajtjen e sigurt të drekës tuaj! Në krye, do të shihni fotot e L.O.L Surprise! kukullën tuaj të preferuar në një sfond rozë. Në të gjithë anët, ka flluska me plot fraza argëtuese.

Ka 3 ndarje në këtë kuti dreke super argëtuese. Përdorni pjesën e madhe për sanduiçet tuaja, më pas shtoni fruta, perime dhe ushqime në ndarjet më të vogla.

Për moshat 5+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Stor

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

16820

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.