L.O.L. Surprise! Tiny Toys Collect To Build A Tiny Glamper (Styles Vary)

5.40 9.00

Ka stok

SKU: 545055 Kategori: , Etiketë:

Specifications

Age

3 – 10 years

Manufacturer

MGA

Manufacturer Number

565796E7C

Our Product Number

545055

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.