L.O.L. Surprise! Winter Chill Hangout Spaces Furniture Playset with Cozy Babe Doll

16.00

Ndërsa jashtë bën ftohtë, është koha për L.O.L! Surprise për të shkuar brenda… dhe ka vend më të mirë për të shkuar se surpriza L.O.L! Hapësira për pushime dimërore?!

Ju prezantojmë L.O.L! Surprise – set lojërash Winter Chill Hangout Spaces me kukullën Cozy Babe. Hapni 10+ surpriza, duke përfshirë një kukull, një skenë playset të palosshme, një aksesor ndriçues dhe të gjitha mobiljet që i nevojiten për një seancë të plotë takimi.

Përfshin L.O.L Surprise Cozy Babe, me të gjitha mobiljet e saj përrallore dhe aksesorët. Ky set vjen në paketim të ripërdorshëm pasi kutia gjithashtu paloset për t’u bërë një set i plotë lojërash.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: L.O.L. Surprise! Set lojërash me kukulla dhe mbi 10 surpriza
  • Ka 4 lloje dhe kukulla për të mbledhur! Mund të lidhni skenat e setit të luajtjes së bashku për më shumë argëtim (shiten veçmas)
  • Mund të përdorni mobiljet tuaja Winter Chill Hangout Spaces me surprizën tuaj të preferuar L.O.L! Shtëpi (shitet veçmas)
  • Kërkesat për baterinë: 6 x LR44 (përfshirë)
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Our Product Number

553843

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.