Lalaloopsy Candle & Wishes Slice O’ Cake Celebrate Doll 2 pack

47.99 59.99

Ka stok

SKU: 558935 Kategori: , Etiketë:

Dhurata perfekte për ditëlindje apo çdo festë tjetër! Lalaloopsy Celebration është një set special me 2 kukulla, duke përfshirë dy kukulla motra me temë feste që krijojnë dhuratën perfekte të gatshme për një ditëlindje apo edhe një kënaqësi të përsosur për veten tuaj!

E lezetshme, plot ngjyra, e çuditshme dhe argëtuese, duke festuar kreativitetin, uniken dhe diversitetin E lezetshme dhe plot ngjyra, Lalaloopsy ofron një botë të çuditshme miqësie dhe argëtimi, duke frymëzuar fëmijët të zhvillojnë kreativitetin dhe imagjinatën e tyre.

Kukullat Lalaloopsy kanë personalitete unike të nxjerra nga pëlhura e përdorur për t’i qepur ato, dhe secila vjen me kafshën e saj. Candle pëlqen të organizojë festa të papritura për ditëlindje për të gjithë, përfshirë veten e saj. Asaj i pëlqen kur miqtë e saj i shuajnë qirinjtë e ditëlindjes për të ndihmuar në realizimin e të gjitha ëndrrave të tyre. Ditëlindjet dhurojnë dashuri dhe mbi të gjitha duke kënduar Gëzuar Ditëlindjen.

Karakteristikat e produktit:

  • Paketa speciale me 2 kukulla me 2 figura kafshësh shtëpiake është gati për një ditëlindje apo ndonjë festë! Tashmë e zbukuruar me një fjongo për dhurim të lehtë.
  • Çdo kukull e lezetshme dhe shumëngjyrëshe është punuar me kujdes me artikulim në kokën, krahët dhe këmbët e tyre.
  • Çdo personazh ka një personalitet unik dhe të qepur. Motrat Candle & Wishes Slice O’ Cake janë bënë nga një copë tortë ditëlindjeje.
  • Rrobat dhe këpucët e kukullës me cilësi të lartë mund të hiqen për lojëra në modë.
  • Çdo set i ri është një set lojërash i ripërdorshëm që shpreh në mënyrë unike personalitetet e kukullave. Fëmija ndihmon në ndërtimin e shtëpisë me pjesë shtesë – një oxhak me kapelë feste, një tavolinë ëmbëlsirash dhe feta torte.
  • Gjithsej mund te koleksiononi 25 kukulla të përvjetorit të 10-të të Lalaloopsy të disponueshme për t’u mbledhur.
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

MGA

Manufacturer Number

423423

Our Product Number

558935

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5