Legends of Akedo: Powerstorm Battle Giants – Volcrag 7.5cm Figure

25.00

SKU: 557373 Kategori: ,

‘Legends of Akedo’ janë rikthyer dhe janë gati për aksion me këtë Figurë Volcrag 7,5 cm e Powerstorm Battle.

Bëhuni gati për aksion, Volcrag është përforcuar me Fuqitë Elementare dhe gati për të luftuar me stile të reja luftimi. Një Hothead që do të shpërthejë në aksion me grushtat e llavës, Volcrag ka dyfishin e mbrojtjes me Double Strike Armor. Goditeni një herë për të hequr armaturën e tij, pastaj goditeni përsëri për një goditje të ndarë. Ky gjigant i betejës është i fuqizuar nga elementi i Zjarrit. Tani ka 3 stile luftimi të Giant – Fury Action me katër krahë, Super Slugger Action dhe aksioni i ri Wrecking Fists.

Karakteristikat e produktit:

  • Volcrag ka dyfishin e mbrojtjes me Double Strike Armor.
  • Goditeni një herë për të hequr armaturën e tij dhe më pas goditeni përsëri
  • Volcrag the Battle Giant është fuqizuar nga Elementi i Zjarrit.
  • Tani ka 3 stile luftimi të Giant – Fury Action me katër krahë, Super Slugger Action dhe aksioni i ri Wrecking Fists.
  • Përmasat e përafërta: 7 x 8 x 15 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

MOOSE TOYS LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

15153

Our Product Number

539507

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.