LEGO Architecture London Skyline Building Set 21034

59.99

Ka stok

SKU: LE21034 Kategori: ,

Festoni larminë arkitekturore të Londrës me këtë set të detajuar të ndërtesave LEGO Architecture London Skyline – 21034.

Koleksioni LEGO Architecture Skyline ofron modele të përshtatshme për ekspozim dhe dekor në shtëpi dhe zyrë, dhe është zhvilluar për të gjithë me interes për udhëtimet, kulturën arkitekturore, historinë dhe dizajnin. Çdo set është i shkallëzuar për të dhënë një paraqitje të saktë të madhësisë krahasuese të secilës strukturë, me përshkrim të vërtetë të ngjyrave.

Ky set përmban Galerinë Kombëtare, Nelson’s Columt, London Eye, Big Benin (Kullën e Elizabeth) dhe Tower Bridge, dhe është përfunduar me një pllakë emri dekorative “London”.

Karakteristikat e produktit:

Interpretimi i LEGO Architecture të Londrës me Galerinë Kombëtare, Nelon’s Colums, London Eye, Big Benin (Kullën Elizabeth) dhe Tower Bridge

Lumi Thames i Londrës përfaqësohet nga pllaka transparente të bazamentit

Tower Bridge hapet për të përshëndetur anijen në hyrje.

Broshura e përfshirë përmban informacione rreth projektuesit, arkitekturës dhe historisë së çdo ndërtese, si dhe fakte historike rreth Londrës dhe trashëgimisë së saj arkitekturore

Përfshin një bazë me pllaka 4×32 me një pllakë emri dekorative “London”.

Përmasat mbi 15 x 11 x 8 cm

Përmban 468 pjesë.

E pershtatshme per moshat 12+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

21034

Our Product Number

LE21034

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

11 +, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.