LEGO BrickHeadz Star Wars The Mandalorian & The Child – 75317

29.99

Ka stok

Udhëtoni në një galaktikë të largët, shumë larg me setin e ndërtimit të Star Wars The Mandalorian dhe The Child nga LEGO BrickHeadz.

Adhuruesve të Star Wars do t’ju pëlqejë krijimi i këtyre personazheve ikonë duke përdorur blloqe LEGO. Ndiqni udhëzimet për të zbuluar një figurë shumë të detajuar Mandaloriane, si dhe një ‘baby Yoda’ të adhurueshme.

Brenda kutisë, do të gjeni 295 pjesë për t’ju ndihmuar të krijoni personazhet tuaj të preferuar të Star Wars. Aksesorët, si pushkët dhe detajet të tjera, e bëjnë kohën e lojës edhe më argëtuese. Koleksionistëve do t’ju pëlqejë që ky set ndërtimi të jetë në koleksionin e tyre.

Për moshat 10+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

LEGO

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

75317

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.