LEGO City 4×4 Off-Roader Adventures Monster Truck 60387

39.99

S’ka stok

Fëmijët mund të shkojnë në udhëtime kampingu çdo ditë me këtë lodër LEGO City 4×4 Off-Roader Adventures (60387).

Ky set lojërash emocionues përmban një lodër kamioni 4×4 off-roader me goma të mëdha dhe pezullim të lartë për një pamje të lezetshme jashtë rrugës. Ka gjithashtu 2 minifigura të LEGO City, një figurë kafshe, 2 biçikleta malore lodër, plus një set kampingu LEGO me një tendë dhe pajisje, duke përfshirë një zjarr kampi. Fëmijët mund të luajnë me role duke eksploruar vendin e kampingut, të përdorin aksesorin e kamerës për të kapur kafshë të egra, për të ngritur çadrën dhe për të gatuar darkën pranë zjarrit. Ky set vjen me udhëzime të thjeshta për t’u ndjekur dhe një udhëzues dixhital në aplikacionin LEGO Builder në mënyrë që fëmijët të mund ta shohin modelin nga të gjitha këndet ndërsa ndërtojnë

Karakteristikat e produktit:

  • Ky set përfshin një lodër kamioni LEGO City 4×4 off-roader me një zjarr kampi dhe 2 minifigura
  • Aksesorët përfshijnë 2 biçikleta mali, një figurë kafshe lepuri, helmeta për minifigurat, një tendë, një aparat lodrash, çanta gjumi, një lopatë, tigan dhe një çantë shpine
  • Përmban 252 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 8 cm x 19 cm x 12 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

 

 data-flixsrcset=

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

60388

Our Product Number

LE60387

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.