LEGO City Fire Station and Fire Engine 60375

46.99

Vetëm 1 stok

Ndizni imagjinatën e fëmijëve me orë të tëra të mbushura me aksion me këtë LEGO City Fire Station and Fire Engine 60375.

Oh jo! Një karrocë kokoshkash është përfshirë në flakë! Kontrolloni monitorin e përgjithshëm për të gjetur vendndodhjen, kapni minifigurat e zjarrfikësve me helmetat e tyre të zjarrit dhe çoni rrëshqitjen poshtë te motori i zjarrit… WHEE! Hipni në bord dhe vraponi në skenë dhe shpëtonio ditën… dhe kokoshkat!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x stacion zjarrfikës me dhoma gjumi, një garazh, një rrëshqitës emergjence, një kamion zjarrfikës, çorape fleksibël, shkallë çati, një karrocë kokoshkash, flakë LEGO, një shitës dhe minifigura të zjarrfikësve LEGO
  • Një karrocë e shitësve të kokoshkave është përfshirë në flakë! Varet nga ju për të shpëtuar ditën
  • Përmban 153 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 22 cm x 18 cm x 19 cm
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec
 data-flixsrcset=
LEGO® City Fire Station and Fire Engine

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

60375

Our Product Number

LE60375

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.