LEGO City Fire Station, Garage & Truck Toy 60320

79.99

Vetëm 2 stok

SKU: LE60320 Kategori: ,

Seti i lojërave me 3 nivele LEGO City Fire Station (60320) përmban një dhomë kontrolli, dhoma të zjarrfikësve, pritje dhe garazh, plus një helikopter që gjuan elementët e ujit LEGO dhe një kamion zjarrfikës që gjuan elementë shigjetë me ujë.

Lodrat e policisë dhe zjarrit LEGO City Adventures për fëmijët që e duan lojën e mbushur me aksion me automjetet e urgjencës stimulojnë lojën imagjinative me ndërtesa të pasura, automjete të bukura dhe personazhe frymëzues që i vendosin fëmijët në qendër të aksionit, ku ata vendosin për tregime.

Thjesht shtoni minifigurat e zjarrfikësve, duke përfshirë 2 personazhe të TV LEGO City dhe figura macesh e qeni, për të ndezur kënaqësinë! Fëmijët gjithashtu mund ta zgjerojnë këtë set nëpërmjet pllakës së rrugës LEGO të përfshirë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përmban 540 pjesë
  • Ky set përfshin një udhëzues ndërtimi të printuar dhe udhëzime ndërvepruese dixhitale të ndërtimit.
  • Përmasat e përafërta: 30 x 34 x 32 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer Number

60320

Our Product Number

LE60320

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.