LEGO City Gaming Tournament Truck Esports Vehicle 60388

59.99

Vetëm 2 stok

Lërini fëmijët të sjellin veprime eSports në qytet me lodrën LEGO City Gaming Tournament Truck (60388).

Kjo lodër kamioni është e mbushur me pajisje dhe mallra interesante për adhuruesit entuziastë të video lojërave. Fëmijët mund të palosin anën e rimorkios së madhe për të zbuluar një skenë me 2 stacione lojërash kompjuterike dhe një ekran stadiumi me funksionalitet argëtues ‘animacioni’, plus një trofe fituesi dhe mallra fantastike për fansat e eSport të LEGO City. Adhuruesit e rinj të lojërave video mund të ‘animojnë’ veprimin e lojës në ekranin e stadiumit të lodrave dhe të rregullojnë shiritin e përparimit për minifigurat konkurruese. Fëmijët thjesht mund të shtojnë prezantuesin dhe minifigurat e lojërave LEGO City dhe turneu fillon! Përfshin gjithashtu një udhëzues ndërtimi me pikturë dhe aplikacionin LEGO Builder – një udhëzues dixhital i mrekullueshëm me mjete zmadhimi dhe rrotullimi që u mundëson fëmijëve të vizualizojnë modelin e përfunduar të automjetit LEGO nga të gjitha këndet ndërsa ndërtojnë.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin një kamion lodër për tu ndërtuar, një prezantues dhe 2 minifigura lojrash
  • Aksesorët përfshijnë trofeun e fituesit, mikrofonin, celularin dhe artikujt e lojërave, të tilla si grushta të mëdhenj dhe një shpatë lodër
  • Përmban 344 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 13 cm x 33 cm x 6 cm
  • E pershtatshme per moshat 7+ vjec

 

Toy eSports tournament playset

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

60388

Our Product Number

LE60388

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.