LEGO City Great Vehicles Mobile Crane Truck Toy 60324

59.99

Ka stok

SKU: LE60324 Kategori: ,

Fëmijët që adhurojnë automjetet e ndërtimit do ta pëlqejnë The LEGO City Mobile Crane (60324)

Të mbushura me veçori dhe funksione autentike, ato mund të ulin këmbët mbështetëse, të rrotullojnë dhe zgjasin bumin dhe të ngrenë dhe të ulin çikrikun.

Seti përfshin një pllakë LEGO City Road për lidhje të lehtë me sete të tjera, thjesht shtoni minifigurat e operatorit të vinçit lodër dhe shoferit për orë të tëra lojë realiste me role.

Kompletet e ndërtimit LEGO City Great Vehicles bëjnë dhurata të shkëlqyera për djemtë dhe vajzat. Fëmijët mund të eksplorojnë të gjitha llojet e automjeteve të lezetshme dhe të krijojnë histori dhe skenarë që përshkruajnë jetën reale në një mënyrë argëtuese dhe emocionuese.

Karakteristikat e produktit:

  • Përmban 340 pjesë
  • Ky set vjen me një udhëzues ndërtimi të printuar dhe udhëzime dixhitale ndërtimi
  • Përmasat e përafërta: 9 x 25 x 8 cm
  • E pershtatshme per moshat 7+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

60324

Our Product Number

LE60324

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.