LEGO City Holiday Camper Van – 60283

27.99

S’ka stok

SKU: LE60283 Kategori: ,

Është koha për një udhëtim me këtë furgon për pushime nga LEGO® City.

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të luajnë role me këtë set fantastik. Ata mund t’i bashkojnë pjesët së bashku për të zbuluar furgonin realist Camper, më pas të përdorin figurat dhe aksesorët e përfshirë për të luajtur të gjitha historitë e tyre të preferuara të festave.

Ky set i mrekullueshëm është i kombinueshëm me sete të tjera LEGO® City. Shikoni të gjitha për të sjellë edhe më shumë emocion në kohët e tyre të lojës.

Brenda kutisë, fëmijët do të gjejnë:

  • 190x pjesë
  • 1x furgon për pushime, që mund të ndërtohet
  • 2x minifigura dhe 1x figura bebeje
  • Aksesorë

Për moshat 5+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

LEGO

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

60283

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.