LEGO City Ice-Cream Truck – 60253

27.99

S’ka stok

SKU: LE60253 Kategori: ,

Fëmijët mund të shërbejnë ëmbëlsira me akullore me këtë kamion akullore LEGO City që mund të ndërtohet.

Ky set lojërash prej 200 pjesësh, i cili përmban një furgon me akullore katër inç, plus një zonjë akulloreje dhe kliente skateboarder me qen të lezetshëm, ofron një mënyrë të shkëlqyer për fëmijët që t’u shërbejnë banorëve të LEGO City me kone akulloresh të lezetshme.

Ky set përmban një udhëzues ndërtimi me udhëzime hap pas hapi, ndërsa aplikacioni LEGO Life FALAS i shkarkueshëm ofron veçori interaktive zmadhimi dhe rrotullimi për të ndihmuar me ndërtimin

E përshtatshme për moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO

Manufacturer Number

60253

Our Product Number

545385

Age

5 – 8