LEGO City Lunar Space Station 60349

79.99

Ka stok

SKU: LE60349 Kategori: ,

Dërgo lojën krijuese në orbitë me grupin e lojërave LEGO® City Lunar Space Station (60349).

Kjo lodër hapësinore e frymëzuar nga NASA vjen me shumë veçori realiste për lojëra imagjinative, duke përfshirë laboratorët shkencorë dhe botanikë dhe një kapsulë hapësinore, plus 5 minifigura astronautësh.

Kombinoje këtë set me të tjerë nga gama LEGO City Space për argëtim edhe më të lezetshëm në hapësirë, ky set ndërtimi LEGO përfshin një udhëzues ndërtimi të printuar hap pas hapi dhe udhëzime ndërvepruese dixhitale të ndërtimit, të disponueshme në aplikacionin falas LEGO Building Instructions për telefonat inteligjentë dhe tabletët, udhëzuesi dixhital vjen me mjete zmadhimi dhe rrotullimi që i lejojnë fëmijët të vizualizojnë çdo model nga të gjitha këndet ndërsa ndërtojnë.

The LEGO City Lunar Space Station (60349) është i mbushur me veçori dhe funksione të frymëzuara nga NASA për lojëra imagjinative në hapësirë

Aksesorët e minifigurës në këtë set lodrash të stacionit hapësinor përfshijnë një aparat fotografik, çelës, helmeta dhe bimë

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Blloqe për stacionin, minifigura LEGO dhe aksesorë
  • Kompletet e lodrave LEGO City Space janë të frymëzuara nga makinat, automjetet dhe anijet e vërteta të NASA-s
  • Dimensionet e stacionit kur është i ndërtuar: 13 cm i lartë, 32 cm i gjatë dhe 28 cm i gjerë
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

60349

Our Product Number

LE60349

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.