LEGO City Police Mobile Command Truck Toy with Drone 60315

59.99

Vetëm 1 stok

SKU: LE60315 Kategori: ,

Fëmijët mund të krijojnë tregimet e tyre të serive televizive LEGO City Adventures me LEGO City Police Mobile Command Truck (60315)

Është i mbushur me veçori të mrekullueshme, funksione emocionuese dhe automjete të këndshme, duke përfshirë një kamionçinë dhe rimorkio policie me një burg, një dron dhe ATV, plus një traktor mashtruesish dhe një rimorkio me një lëshues vezësh.

Thjesht shtoni minifigurat Duke DeTain, Gracie Goodhart dhe Snake Rattler dhe le të fillojë argëtimi!

Setet e lojërave LEGO City ofrojnë një përvojë të këndshme ndërtimi dhe loje me ndërtesa të pasura me tipare, automjete realiste dhe karaktere argëtuese që frymëzojnë lojëra imagjinative.

Karakteristikat e produktit:

  • Përmban 436 pjesë
  • Përfshin një udhëzues ndërtimi të printuar hap pas hapi dhe udhëzime interaktive dixhitale të ndërtimit.
  • Përmasat e përafërta: 6 x 16 x 6 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

60315

Our Product Number

LE60315

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.