LEGO City Police Station Chase with Police Car 60370

46.99

Vetëm 2 stok

SKU: LE60370 Kategori: ,

Prezantoni fëmijët në një botë lojërash imagjinative me këtë LEGO City Station Police Chase 60370.

Ndërtesa e stacionit përmban një pengesë që mund të ngrihet dhe strehon një zyrë dhe burg me një funksion shkëputjeje. Aventurat e mbushura me aksion të presin me këtë set LEGO City me një stacion policie lodër, makinë policie dhe figurë qeni, plus një motoçikletë arratisjeje të një mashtruesi – mos e lini të ikë!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x makinë policie, 2 oficerë policie, 2 minifigura hajduti, një minifigurë qeni, një bllok të ndërtuar, një gur i çmuar, radio policie, çelës, gota dhe një megafon
  • Përmban një burg me funksion breakout
  • Përmban 172 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 12 cm x 26 cm x 12 cm
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

60370

Our Product Number

LE60370

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.