LEGO City Stuntz Selfie Stunt Bike – 60309

12.00

S’ka stok

SKU: 555777 Kategori: ,

Fëmijëve që u pëlqejnë lodrat e mbushura me aksion do ta pëlqejnë këtë biçikletë LEGO City Selfie Stuntz (60309) të fuqizuar me timon, e cila përmban një motoçikletë fantastike vetë-drejtuese për të kryer marifete të lezetshme me rrota dhe marifete me fluturime të larta.

Setet LEGO City Stuntz i vendosin fëmijët në qendër të aksionit me motoçikletat me timon, automjete të lezetshme, struktura realiste dhe personazhe argëtuese që frymëzojnë lojërat me imagjinatë të bazuar në ngjarje të jetës reale.

Thjesht shtoni personazhin spektakolar të serialit televiziv LEGO City Adventures dhe vrapuesin e LEGO Spotlight me shkopin e tij selfie për aventura argëtuese.

Ky set lojërash i LEGO City përfshin udhëzues ndërtimi që i ndihmon shpejt ndërtuesit e rinj të LEGO-s të bëhen ndërtues mjeshtër (i disponueshëm në telefonat inteligjentë dhe tabletët)

Karakteristikat e produktit:

  • Përmban 14 copë
  • Udhëzues ndërtimi dhe udhëzime të thjeshta për t’u ndjekur
  • Përmasat e përafërta: 3 x 6 x 2 cm
  • E përshtatshme për moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

60309

Our Product Number

555777

Safety Information

Not suitable for children under 36 months