LEGO City Stuntz Spinning Stunt Challenge Bike Set 60360

46.99

Vetëm 1 stok

SKU: LE60360 Kategori: ,

Ndërtuesit e rinj mund të organizojnë shfaqje emocionuese, lojëra dhe 1 ose 2 konkurse lojërash me këtë set lojërash LEGO City Stuntz Spinning Stunt Challenge (60360).

Ky set biçikletash LEGO City Stunt përmban një unazë kërcimi të dyfishtë që rrotullohet, 2 rampa dhe 2 motoçikleta me volant. Ekzistojnë gjithashtu 2 minifigura kalorësish LEGO City Stuntz, kështu që fëmijët mund të luajnë vetëm ose të konkurrojnë me miqtë ose anëtarët e familjes.

Setet LEGO City vijnë me struktura, automjete dhe personazhe për lojë me role imagjinative që ushqen aftësi krijuese dhe besim.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x LEGO City Stuntz Spinning Stunt Challenge Playset, 1 x unazë me kërcim dyshe me rrotullim, 2 x rampa, 2 x motoçikleta dhe 2 x minifigura LEGO City Stuntz Rider
  • Luaj vetëm ose organizo gara me 2 lojtarë me 2 minifigura LEGO City Stuntz Rider dhe 2 rampa; një trofe përfshihet për fituesin
  • Përmasat e përafërta: 20 cm x 6 cm x 39 cm
  • Përmban 117 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

60360

Our Product Number

LE60360

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.