LEGO City Tractor – 60287

27.99

Vetëm 1 stok

SKU: LE60287 Kategori: ,

Imagjinoni aventura krejt të reja me këtë set Traktorësh nga LEGO® City.

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të ndërtojnë historitë e tyre të oborrit të fermës me këtë grup me cilësi të lartë. Duke përdorur pjesët e ofruara, ata mund të krijojnë një Traktor shtytës me shumë karakteristika të mahnitshme. Plus, ka 2 minifigura dhe shumë aksesorë për të ndihmuar në frymëzimin e argëtimit.

Ky grup është i kombinueshëm me sete të tjera lojërash LEGO® City. Shikoni të gjitha për të sjellë edhe më shumë emocione në kohët e tyre të lojës (secila shitet veçmas).

Brenda kutisë, fëmijët do të gjejnë:

  • 148x pjesë
  • 1x Traktor i ndertueshem
  • 2x minifigura (1x Fermer dhe 1x Vajza)
  • 1x lepur
  • Aksesorë
  • Udhëzime

Për moshat 5+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

LEGO

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

60287

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.