LEGO Classic 90 Years of Play Bricks Iconic Models Set 11021

64.99

Vetëm 1 stok

Të gjithë mund të shijojnë orë pafund argëtimi dhe nostalgjie me setin e ndërtimit LEGO Classic 90 Years of Play (11021). Duke festuar një histori të lodrave krijuese, ky set vjen me pjesë shumëngjyrëshe LEGO, 15 mini rekreacione të lodrave ikonike LEGO ndër vite.

Secila prej 15 mini-ndërtimeve vjen me udhëzuesin hap pas hapi, kështu që edhe ndërtuesit për herë të parë mund të përjetojnë krenarinë dhe gëzimin e ndërtimit të lodrave të tyre LEGO.

Karakteristikat e produktit

  • Një përvojë ndërtimi për të gjitha moshat – fëmijët e moshës 5 vjeç e lart mund të bashkohen me të rriturit dhe gjyshërit për të rikrijuar lodra klasike LEGO me setin e ndërtimit LEGO Classic 90 Years of Play (11021)
  • Përmban gjithçka që ju nevojitet për të ndërtuar 15 rekreacione mini-ndërtimi të lodrave ikonike LEGO, nga një anije pirate në një kështjellë elefantësh ose të verdhë, plus shumë blloqe shtesë LEGO për ndërtim falas
  • Festimi i 90 viteve të të mësuarit me 5 rekreacione të vogla lodrash, duke përfshirë Sekretin e Sfinksit 1998, LEGO BIONICLE Tahu 2001 dhe LEGO NINJAGO Golden Dragon 2013
  • Përmbanë 1100 pjesë LEGO
  • Secila prej 15 mini-ndërtimeve vjen me një udhëzues hap pas hapi, kështu që edhe ndërtuesit për herë të parë mund të shijojnë përvojën e ndërtimit të lodrave të tyre LEGO
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

11021

Our Product Number

LE11021

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.