LEGO Classic Blue Base – 11025

13.00

Ka stok

SKU: LE11025 Kategori: ,

Vendosni themelet për lojën krijuese me bazën LEGO® Classic Blue (11025).

Kjo bazë ndërtimi lodrash me cilësi të lartë u jep fëmijëve një peizazh të gjerë LEGO me 32×32, mbi të cilin mund të ndërtojnë, luajnë dhe shfaqin, një peizazh ku lulëzojnë imagjinatat. Frymëzoni ndërtuesit LEGO me një sërë mundësish të pafundme ndërtimi, nga mjediset buzë detit me pishina me diell deri te anijet me vela në det të hapur

Për më tepër, kjo pllakë bazë cilësore ka mbërthim të mjaftueshëm për të mbajtur blloqet e ndërtimit LEGO në çdo kënd – edhe me kokë poshtë! Pra, kur ndërtesa ndalon, kontrolli i fortë u jep fëmijëve një mënyrë pa shembje për të transportuar dhe shfaqur krijimet e tyre.

Karakteristikat e produktit:

  • Fëmijët mund të ndërtojnë çfarëdo që ata imagjinojnë
  • E qëndrueshme u ofron ndërtuesve një shtrëngim të fortë dhe të qëndrueshëm
  • Me përmasa mbi 25 cm katror
  • E përshtatshme për moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

11025

Our Product Number

555781

Safety Information

Not suitable for children under 36 months