LEGO Classic Bricks and Functions Building Set 11019

44.99

Vetëm 1 stok

Seti ndërtimit LEGO Classic Bricks and Functions (11019) vjen me një përzgjedhje shumëngjyrëshe të pjesëve dhe udhëzimeve LEGO për të bërë 7 lodra argëtuese me funksione me ingranazhe. Fëmijët mund të ndërtojnë modele me pjesë lëvizëse, nga një balerinë piruetë te një helikopter me helikë, përpara se të zhyten në thasët e blloqet shtesë për të ndërtuar krijimet e tyre LEGO.

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të ndërtojnë dhe të luajnë me këto modele funksionale. Dhe për shkak se secili vjen me një udhëzues ndërtimi hap pas hapi, edhe ndërtuesit për herë të parë mund të përjetojnë krenarinë dhe gëzimin e ndërtimit të lodrave të tyre LEGO.

Karakteristikat e produktit

  • Kompleti i lojërave LEGO Classic Bricks and Functions (11019) vjen me pjesë shumëngjyrëshe LEGO dhe 7 mini-ndërtime me funksione me ingranazhe për të nisur argëtimin
  • Të gjithë fëmijët mund të ndërtojnë një balerinë, një helikopter me helikë, një mollë me një krimb dhe më shumë, plus shumë blloqe LEGO për ndërtim krijues
  • Fëmijët fillojnë të ndërtojnë dhe luajnë me 7 idetë e modeleve të përfshira, më pas krijojnë dhe zbulojnë ndërsa gjejnë mënyra imagjinative për të krijuar lodrat e tyre LEGO
  • Përfshin 500 pjesë LEGO për fëmijët që të ndërtojnë çfarëdo që ata imagjinojnë
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

11019

Our Product Number

LE11019

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.