LEGO Classic Bricks and Wheels Starter Building Set 11014

69.99

Ka stok

Ky set lodrash mbresëlënëse LEGO Classic Bricks and Wheels (11014) është për fëmijët që duan lojën praktike.

Me 9 ide frymëzuese ndërtimi me rrota të përfshira në kuti, plus shumë blloqe dhe pjesë shtesë, sigurisht që do të sigurojë orë të pafundme argëtimi krijues me miqtë dhe familjen, në kuti fëmijët do të zbulojnë çanta të veçanta me blloqe që përmbajnë të gjitha pjesët LEGO që duhen për të krijuar modelet  e sugjeruara ose çfarëdo që fëmijët mund të imagjinojnë.

Meqenëse çdo model vjen me një udhëzues të thjeshtë ndërtimi si dhe me udhëzime dixhitale ndërtimi, edhe ndërtuesit për herë të parë mund të përjetojnë krenarinë dhe gëzimin e ndërtimit të lodrave të tyre LEGO.

Setet e blloqeve të ndërtimit LEGO Classic vendosin ide dhe frymëzim në duart e fëmijëve me lodra të ndërtueshme që stimulojnë lojën pa fund duke zhvilluar kreativitetin dhe aftësitë e shkëlqyera motorike të fëmijëve.

Karakteristikat e produktit:

  • E përkryer për ndërtuesit me përvojë dhe për herë të parë njësoj
  • Përmban 653 pjesë
  • Udhëzimet për modelet janë të përfshira
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

11014

Our Product Number

LE11014

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.