LEGO Classic Creative Monsters 5 Mini Build Bricks Set 11017

13.00

S’ka stok

Orë të pafundme argëtimi krijues me këtë set lojërash LEGO® Classic Creative Monsters (11017).

Ajo vjen me blloqe shumëngjyrëshe LEGO, 5 ide për ndërtimin e përbindëshave lodrash dhe një qese me blloqe shtesë për ndërtim falas!

Secila nga 5 idetë e ndërtimit të mini-përbindëshave vjen me udhëzuesin e vet hap pas hapi, kështu që edhe ndërtuesit për herë të parë mund të përjetojnë krenarinë dhe gëzimin e ndërtimit të lodrave të tyre LEGO.

Përfshin gjithçka që u nevojitet fëmijëve për të krijuar 5 lodra përbindësh, plus një set blloqesh LEGO® për të ndërtuar më shumë krijime me përbindësh.

Karakteristikat e produktit:

  • Përmban 140 pjesë LEGO origjinale
  • Bëni 5 monster mini të kompletuara me instruksione
  • Blloqe shtesë për lojë të zgjatur
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

11017

Our Product Number

LE11017

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.