LEGO Classic Creative Neon Fun Creative Brick Box Set 11027

26.99

Ka stok

SKU: LE11027 Kategori: ,

Filloni zhvillimin krijues të fëmijëve me setin LEGO Classic Creative Neon Fun (11027). Me sugjerime për modele që ndërtohen shpejt dhe argëtim pafund me ndërtim, seti frymëzon ndërtuesit e rinj të moshës 5+ që të kënaqin pasionin e tyre për artin dhe dizajnin. Ky set ndërtimi përmban 333 blloqe ndërtimi LEGO në madhësi të ndryshme dhe ngjyra të ndritshme neoni. 18 nga pjesët kanë sy ekspresive që fëmijët mund t’i përdorin për të sjellë në jetë krijimet e tyre. Udhëzimet e printuara të ndërtimit janë të përfshira për 5 modele argëtuese – një ananas, stilolaps, makinë, alien dhe patina – duke u dhënë fëmijëve besimin krijues që u nevojitet për të ndërtuar çfarëdo që ata imagjinojnë!

Karakteristikat e produktit:

  • 18 nga blloqet e ndërtimit LEGO shfaqin sy ekspresivë në mënyrë që fëmijët të mund të ndërtojnë karaktere argëtuese ose çfarëdo që mund të imagjinojnë!
  • Dizajnerët më të rinj ndërtojnë dhe luajnë me idetë e modeleve të përfshira, më pas eksplorojnë dhe zbulojnë ndërsa gjejnë mënyra për të krijuar lodrat e tyre të ndërtimit LEGO
  • Sete dhe lodra me blloqe LEGO Classic për fëmijët e moshës 5+ vjeç sjellin një aktivitet kreativ ndërtimi për fëmijët që ndihmon në zhvillimin e aftësive kryesore të jetës ndërsa ata luajnë
  • Përmban 333 pjesë

E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

11027

Our Product Number

LE11027

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.