LEGO Classic Creative Ocean Fun Bricks Box Set 11018

25.99

Ka stok

Me një përzgjedhje shumëngjyrëshe të pjesëve LEGO dhe 6 ide frymëzuese ndërtimi me temë oqeani për të nisur argëtimin, plus 2 thasë me blloqe shtesë për ndërtim falas.

Përfshin udhëzime hap pas hapi për fëmijët që të krijojnë një anije Viking, nëndetëse të verdhë, dron nënujor, kalë deti, balenë dhe një breshkë, madje edhe ndërtuesit për herë të parë mund të përjetojnë krenarinë dhe gëzimin e ndërtimit të lodrave të tyre LEGO.

Të mësuarit me lodrat e ndërtimit LEGO Classic janë të mbushura me ide dhe frymëzim për të stimuluar lojën e pakufizuar dhe të hapur, duke i ndihmuar fëmijët të zhvillojnë aftësi të rëndësishme krijuese që do të zgjasin gjatë gjithë jetës.

Karakteristikat e produktit:

  • Përmban 333 pjesë LEGO origjinale
  • Përfshin gjithçka që u nevojitet fëmijëve për të ndërtuar 6 idetë e modelit të përfshirë
  • Secila nga 6 idetë e modelit vjen me udhëzuesin e vet
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

11018

Our Product Number

LE11018

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.