LEGO Classic Creative Party Box Play Together Set 11029

69.99

Vetëm 2 stok

SKU: LE11029 Kategori: ,

Mblidhni miqtë dhe familjen së bashku me këtë set ndërtimi LEGO Classic Creative Party Box (11029).

Ky set shumëngjyrësh i tullave LEGO ofron një përvojë të shkëlqyer të lojës së përbashkët, pavarësisht nga rasti. Pjesët janë grupuar në 6 qese, secila përmban blloqe dhe udhëzime ndërtimi të shtypura të qarta për të bërë 2 modele të lehta për t’u ndërtuar. 12 mini ndërtimet përfshijnë një arush, klloun, lodër me njëbrirësh, piñata, ylber, tortë, kokoshka, tullumbace dhe dhurata të vogla.

Lodrat LEGO Classic vendosin idetë dhe frymëzimin në duart e fëmijëve dhe ofrojnë një mundësi të përsosur për të rriturit që të ndajnë me fëmijët e tyre piketa argëtuese dhe zhvillimore.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x LEGO Classic Creative Party Box Building Playset
  • Përdorni blloqet LEGO për të ndërtuar një arush, një klloun, një njëbrirësh, një piñata dhe shumë më tepër
  • Përmban 900 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

11029

Our Product Number

LE11029

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.