LEGO Classic Creative Pastel Fun Building Bricks 11028

26.99

Vetëm 1 stok

SKU: LE11028 Kategori: ,

Frymëzoni ndërtuesit e rinj me këtë set ndërtimi LEGO Classic Creative Pastel Fun (11028).

Me modele që ndërtohen shpejt dhe argëtim të pafund me ndërtim, kjo përzierje tërheqëse e blloqeve LEGO inkurajon fëmijët të kënaqin pasionin e tyre për artin dhe dizajnin dhe përmban 333 blloqe në një sërë formash, madhësish dhe ngjyrash pastel. 18 nga pjesët LEGO shfaqin sy ekspresivë që fëmijët mund t’i përdorin për të sjellë në jetë krijimet e tyre.

Udhëzimet e ndërtimit të printuara të qarta janë të përfshira për 5 modele të thjeshta për t’u montuar: një re, një akullore, një dinosaur, një mace dhe lodra robotësh. Ndërsa fëmijët vazhdojnë të mësojnë me lodrat e ndërtimit dhe besimi i tyre krijues rritet, ata mund të eksplorojnë argëtim të pafund të ndërtimit.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x set ndërtimi argëtues pastel LEGO Classic
  • Përmban 333 blloqe ndërtimi LEGO në 6 ngjyra pastel, 18 prej të cilave kanë sy ekspresive që fëmijët mund t’i përdorin për të sjellë në jetë krijimet e tyre
  • Kutitë me blloqe ndërtimi LEGO Classic frymëzojnë kreativitetin e fëmijëve dhe u japin prindërve mundësinë të ndajnë një përvojë ndërtimi me fëmijët e tyre
  • Përmban 333 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

11028

Our Product Number

LE11028

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.