LEGO Classic Creative Transparent Bricks Medium Set 11013

49.99

Ka stok

Seti ndërtimi LEGO Classic Creative Transparent Bricks (11013) përmban një set të pjesëve transparente LEGO në të gjitha llojet e ngjyrave, formave dhe madhësive, plus një përzgjedhje emocionuese blloqesh klasike LEGO, sy dhe rrota. Gjithçka që u nevojitet fëmijëve për orët e pafundme të lojës krijuese.

Ky set lojërash me cilësi të lartë vjen me 8 ide frymëzuese ndërtimi. Ka një zog lodër, luan, breshkë, robot, njëbrirësh, zog rozë, magjistar me një tavolinë dhe një peshk me një mjedis koral. Dhe për shkak se çdo model vjen me një udhëzues të thjeshtë ndërtimi dhe udhëzime dixhitale ndërtimi, edhe ndërtuesit për herë të parë mund të përjetojnë krenarinë dhe gëzimin e ndërtimit të lodrave të tyre LEGO.

Veçori e produktit

  • Set lojërash prej 500 pjesë, që përmban një sërë pjesësh verbuese të pjesëve transparente LEGO, plus blloqe klasike LEGO, sy dhe rrota për krijimin e 8 modeleve argëtuese dhe më shumë.
  • Ndërtoni një zog lodër, luan, breshkë, robot, njëbrirësh, zog rozë, magjistar me tavolinë dhe një peshk në një mjedis koral, plus blloqe shtesë LEGO për argëtim më krijues!
  • Fëmijët mund të bëhen krijues me 500 blloqe LEGO, duke përfshirë një përzgjedhje të gjerë të pjesëve transparente.
  • Brenda kutisë do të zbuloni çanta të veçanta me blloqe, secila prej të cilave përmban pjesët LEGO të nevojshme për të përfunduar 2 ndërtime. Thjesht bëni zgjedhjen tuaj, hapni çantën me tulla dhe le të fillojë argëtimi!
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

11013

Our Product Number

LE11013

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.