LEGO Classic Green Baseplate – 10700

10.00

Ka stok

Pavarësisht nëse po krijoni një kopsht, pyll ose diçka tjetër nga imagjinata juaj, kjo pllakë bazë me ngjyrë të gjelbër është pika e përsosur e fillimit për ndërtimin, shfaqjen dhe lojën me krijimet tuaja Lego.

I përshtatshëm për ndërtuesit Lego nga mosha 4+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

LEGO

Manufacturer Number

10700

Our Product Number

520257

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.