LEGO Classic White Base – 11026

13.00

Ka stok

SKU: LE11026 Kategori: ,

Vendosni themelet për lojën e hapur dhe me imagjinatë me bazën e bardhë klasike LEGO® (11026).

Me përmasa katrore 25 cm, kjo lodër ndërtimi e bardhë e shndritshme u jep fëmijëve një peizazh të gjerë LEGO mbi të cilin mund të ndërtojnë, luajnë dhe shfaqin.

Frymëzoni ndërtuesit LEGO me një sërë mundësish verbuese ndërtimi – nga liqenet e ngrira te peizazhet e Arktikut, pistat me diell të skive deri te vendet e çudirave të dimrit dhe kush thotë se baza duhet të jetë në fund? Kjo pllakë bazë cilësore ka mbërthim të mjaftueshëm për të mbajtur blloqet e ndërtimit LEGO në çdo kënd, edhe me kokë poshtë!

Dhe kur ndërtesa ndalon, bazamenti me kapje të fortë u jep fëmijëve një mënyrë pa shembje për të transportuar dhe shfaqur krijimet e tyre.

Karakteristikat e produktit:

  • Kjo pllakë bazë ofron një peizazh të hapur për të gjitha llojet e krijimeve LEGO®
  • E fortë dhe e qëndrueshme – u ofron ndërtuesve një shtrëngim të fortë dhe të qëndrueshëm
  • Ka përmasa 25 cm
  • E përshtatshme për moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

11026

Our Product Number

555782

Safety Information

Not suitable for children under 36 months