LEGO Creator 3-in-1 Dolphin & Turtle Sea Animals 31128

13.00

Vetëm 1 stok

SKU: LE31128 Kategori: ,

Adhuruesit e LEGO-s mund të zhyten në fund të detit për të shijuar aventurat me këtë komplet 3in1 Dolphin and Turtle (31128).

Ky set lodrash për fëmijë për kafshët e detit përmban një foshnjë delfin dhe një foshnjë breshkë deti me pjesë të mundshme të trupit, të vendosura të dyja në një stendë ekrani.

Argëtimi nënujor nuk ndalet kurrë me 3 skena nënujore me lodra të kafshëve të detit për fëmijët që mund t’i ndërtojnë në këtë set LEGO Creator 3in1, ata mund të krijojnë një delfin dhe breshkë, ta rindërtojnë atë në një lodër të mundshme kali deti me një kërmilli deti, ta transformojnë në një peshk LEGO duke notuar me një gaforre, ose ndërtoni një kafshë krejtësisht të re.

Setet LEGO Creator 3në1 u japin fëmijëve gjithçka që u nevojitet për të përjetuar orë të panumërta argëtimi me 3 modele të ndryshme për t’u ndërtuar në çdo set!

Argëtimi nuk ndalet kurrë pasi çdo figurë e detajuar dhe realiste e kafshëve LEGO mund të shkëputet dhe të rindërtohet në çfarëdo që ëndërrojnë ndërtuesit e rinj.

Karakteristikat e produktit:

  • Luaj në lëvizje – madhësia e tyre portative i bën të përshtatshëm për argëtim gjatë udhëtimit!
  • Përmban 137 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

31128

Our Product Number

LE31128

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.