LEGO Creator 3-in-1 Exotic Parrot Animals Building Set 31136

33.99

Vetëm 1 stok

SKU: LE31136 Kategori: ,

Ndërtuesit e vegjël dhe adhuruesit e apasionuar të kafshëve mund të udhëtojnë thellë në pyllin e shiut për histori të mbushura me aksion me këtë set ndërtimi LEGO Creator 3-në-1 Exotic Parrot (31136).

Ai përmban një lodër shumëngjyrëshe papagalli që mund ta rrotullojë plotësisht trupin e tij ndërsa është ulur në një degë peme dhe të lëvizë krahët dhe bishtin. Më pas, fëmijët mund të përdorin blloqet LEGO për ta rindërtuar atë në një peshk lozonjar që noton në fund të detit ose një lodër bretkose që mund t’i lëvizë këmbët.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x set ndërtimi papagalli ekzotik 3-në-1 LEGO Creator
  • Papagalli shndërrohet në një bretkocë me këmbë të mundshme ose në një peshk LEGO me pendë të lëvizshme dhe një shtrat deti për aventura krijuese
  • Fëmijët mund të zgjedhin aventurën e tyre të ndërtimit me 3 figura kafshësh të LEGO Creator ose të ndezin imagjinatën e tyre dhe të krijojnë një kafshë të re me blloqe
  • Përmasat e përafërta: 22 cm x 11 cm x 12 cm
  • Përmban 253 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 7+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

31136

Our Product Number

LE31136

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.