LEGO Creator 3-in-1 Fantasy Forest Creatures 31125

19.99

S’ka stok

SKU: LE31125 Kategori: ,

Fëmijët mund të luajnë histori magjike të kafshëve të pyllit me këto krijesa super të lezetshme LEGO Creator 3in1 Fantasy Forest Creatures (31125)

Ky set kafshësh përmban një lodër të mençur bufi me kokë rrotulluese dhe bisht, këmbë, krahë dhe pupla, duke i lexuar një libër tregimesh një iriq, fëmijët kanë mundësinë të ndërtojnë 3 skena të ndryshme, plot argëtim me këtë set të shkëlqyer LEGO 3në1.

Ata mund të ndërtojnë një buf të mençur me blloqe dhe një iriq LEGO, më pas ta rindërtojnë në një dre të ri dhe lepur lodër, ta kthejnë në një ketër ose të përdorin 175 blloqe për të krijuar një kafshë të re.

Seti i figurave të kafshëve lodër vjen me udhëzime ndërvepruese dixhitale të ndërtimit për ta bërë përvojën e ndërtimit edhe më argëtuese.

Karakteristikat e produktit:

  • Udhëzimet disponohen në aplikacionin falas LEGO Building Instructions për përdorim në telefonat inteligjentë dhe tabletët
  • Mjetet e zmadhimit dhe rrotullimit i ndihmojnë fëmijët të vizualizojnë modelin ndërsa ndërtojnë
  • Lodra e bufit është 10 cm e lartë
  • Përmban 175 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 7+ vjec

Specifications

Manufacturer Number

31125

Our Product Number

LE31125

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.