LEGO Creator 3-in-1 Majestic Tiger Animal 31129

64.99

Vetëm 1 stok

SKU: LE31129 Kategori: ,

Adhuruesit e apasionuar të kafshëve do të pëlqejnë të luajnë histori argëtuese me këtë set lojërash të shkëlqyer LEGO Creator 3-në-1 Majestic Tiger (31129).

Ai përmban një model tigri për ndërtim me blloqe me një bisht, këmbë, trup, shpatulla, kokë dhe nofull, dhe gjithashtu mund të ndryshojë shprehjet e tij të fytyrës.

Për mundësi të pafundme lojërash, të paktën 3 përvoja të ndryshme ndërtimi dhe luajtjeje janë të disponueshme për fëmijët me këtë set fantastik LEGO Creator 3-në-1.

Ata mund ta ndërtojnë tigrin lodër me një zog të kuq dhe ta rindërtojnë atë në një panda lodër të kuqe me bambu dhe një pemë bonsai që mund të shndërrohet në një peshk koi lodër me një bisht në lëvizje, rrokullisje dhe zambakë uji.

Ose ata mund të gërmojnë në imagjinatën e tyre për të krijuar një kafshë tjetër!

Karakteristikat e produktit:

  • Përmban 755 pjesë
  • Përmasat e përafërta: 14 cm x 33 cm x 7 cm
  • E pershtatshme per moshat 9+ vjec

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

31129

Our Product Number

LE31129

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

11 +, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.