LEGO Creator 3-in-1 Off-Road Vehicle 31123

19.99

S’ka stok

SKU: LE31123 Kategori: ,

Aventurat magjepsëse të automjeteve i presin ndërtuesit e rinj me këtë komplet fantastik 3in1 Off-Road Buggy (31123).

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të luajnë lojëra garash me lodrën e fuqishme të makinave me karroca, e cila ka goma të mëdha, plus një kafaz mbresëlënës, shirit dhe spoiler.

Ata mund të ndërtojnë Buggy off-roader dhe më pas ta rindërtojnë atë në një ngarkues të fuqishëm rrëshqitës me një platformë të lezetshme ngritëse, të bëjnë një ATV (Automjet për të gjithë Terrenin) për më shumë veprime garash ose të përdorin imagjinatën e tyre dhe të njëjtin set blloqesh për të krijuar diçka të re.

Seti i lodrave vjen me udhëzime ndërvepruese dixhitale të ndërtimit për ta bërë përvojën e ndërtimit edhe më argëtuese.

Karakteristikat e produktit:

  • Përdorni aplikacionin LEGO Building Instructions për përdorim në telefonat inteligjentë dhe tabletë, mjetet e zmadhimit dhe rrotullimit i ndihmojnë fëmijët të vizualizojnë modelin ndërsa ndërtojnë.
  • Përmban 160 pjesë
  • Me përmasa mbi 6 cm e lartë, 14 cm e gjatë dhe 10 cm e gjerë,
  • E pershtatshme per 7+ vjeç

Specifications

Manufacturer

LEGO EUROPE NORTH

Manufacturer Number

31123

Our Product Number

LE31123

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.